חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למה אני צריך עורך דין מיסים ?

רואה החשבון מנהל עבורך את המגעים היום יומיים מול רשויות המס. דואג למסירת דיווחים על פי הוראות החוק וככל שאין מחלוקות משמעותיות הוא הגורם הרלוונטי והמקצועי לניהול עניינך מול הרשויות. לא תמיד הדברים מתנהלים על מי מנוחות ביקורות אקראי בעסק המוצאות ליקויים משמעותיים, דרישות חיוב גבוהות כתוצאה משומות, זימונך לחקירה פלילית כל אלה מחייבות ליווי מושכל של עורך דין. ניהול הליך שלא  או לחברה בבעלותך או חקירה פלילית.

איך לבחור עורך דין בחקירת מס ובמחלוקות עם רשויות המס?

מה מידת היכרותו של עורך הדין את מערכת המס. התנהלות מול רשויות המס דורשת היכרות עם אופי מערכת המס, נושאי התפקידים בה וחלוקת הסמכויות. הרבה פעמים פניה לא נכונה לאדם הלא נכון רק עלולה לפגוע בהמשך הדרך בניסיון לשכנע את הרשויות.

האם הוא עוסק בתחום המסים או שתחום המיסים זה אחד מעיסוקיו. תחום המסים הינו נושא סבוך הדורש כישורים במספר דיספלינות, חשבונאות, משפט המס בחר עורך דין שעיסוקיו בתחום המס. מהו הניסיון של אותו עורך דין בתחום המס. מה מספר השנים שהוא עוסק בתחום המיסוי.

איך להתנהל נכון מול רשויות המס?

טיפול משפטי בתחום המיסוי מטפל באופן ישיר בחיובי המס העתידיים אותם תדרוש המדינה ממך בעתיד. התנהלות לא נכונה בשלב השומות הינה לעיתים אינה ברת תיקון. מעבר לכך פעמים רבות שלב השומות הינו השלב שזיהוי נכון של הסיכונים בתיק אשר יכולים לחסוך לך ממון רב לעומת חילוץ מהסתבכות קשה הנובעת מהתנהלות שאינה נכונה.

האם שיחותיי עם רואה החשבון הנן חסויות ?

לא ! לרואה החשבון אין חיסיון על פרטי השיחה שאתה מקיים איתו המשמעות הינה שרואה החשבון  מחויב למסור את פרטי השיחה לרשויות בעת חקירה ולא יוכל לטעון לחיסיון המידע.

איך להגיע להסדרי תשלום בגלל ריבית וקנסות עצומים?

הגעה להסדרי תשלום עם רשויות המס הינה נגזרת של מגבלות משפטיות המושתות על הגובה סוף ההליך השומתי יכול להסתיים בבית משפט. על אף שרצוי לסיים את ההליך לפני בית המשפט לעיתים עמדת הרשויות הינה נוקשה ויש צורך להסתייע בבית המשפט לחלץ את התיק  ולבטל את החלטות פקיד השומה. עורך הדין העוסק במיסים ילווה אותך בזמן מחלוקות עם רשויות המס יועל להכין אסטרטגית את התיק ולחסוך לך מוקשים גדולים בדרך שיכולים לעלות לך ממון רב בהמשך הדרך.

דילוג לתוכן